Войти Зарегистрироваться Поиск
КонкурсыСад и огородЦветоводствоДелимся опытомНовостиДача, дом, участокМагазин садоводаИгра-обменБолталкаОбзоры выставок, событийЛитературный садДачный юморКулинарияПосиделкиРазноеРазговоры на любые темыСтатьиПрочее

Моля за извинение!

Nedka
Nedka
2021-04-16 15:04:58
Подписаться

Доброго времени суток друзья этого замечательного и полезного сайта.

Хочу поделиться с вами, что я несколько раз пытаюсь комментировать ваши статьи и, к сожалению, получаю много ошибок, особенно в переводе.Не знаю, в чем причина, но ошибки выставляют мою личность неграмотной. Они просто позор для образованного человека.Хочу поделиться тем, что моя работа связана с идеальной грамматикой, а это для меня недоступно.Пожалуйста, за понимание и извинения.Желаю всем прекрасного дня, много улыбок, хорошего настроения, здоровья и успеха.Вы замечательные люди. 

С уважением, Недка из Болгарии!

Моля за извинение!
Мне нравится25
6
Добавить в закладки
2802

Смотрите также

6 комментариев
Nedka
2021-04-18 12:22:18
+1

Спасибо!

Минка
2021-04-18 09:10:01
+2

Здравейте Недка. Аз също съм от България и при мен се получава същото. Не се притеснявайте. Тук ще намерите много добри приятели които ще разберат. Сайта е чудесен и ще намерите много интересни неща. Радвам се че намерих моя сънародника. Желая ви хубав ден. 

Nedka
2021-04-18 12:20:56
+1

Здравей мила Минка. Благодаря ви за поканата. Аз ви писах на лични съобщения. Много се радвам, тук всички хора са повече от прекрасни и добронамерени. Положително ще идвам тук при първа възможност.

Прекрасен ден!

Некрасова Надежда
2021-04-18 11:47:52
+2

Спасибо за добрые пожелания. И Вам здоровья, благополучия, хорошего настроения, улыбок, удачного сезона, богатых урожаев. Люди у нас на сайте действительно хорошие. А ошибки и опечатки случаются. Никто не будет судить по ним человека. А мне так приятно и радостно, что на нашем сайте есть люди из других государств, интересно узнать как они живут. Счастья всем!

Nedka
2021-04-18 12:17:38
+1

Благодаря сърдечно ,

много топли думи написахте за мен.

Те стоплиха моето сърце.

Много ме зарадвахте.

С желание ще споделям някои мои неща от живота.

аз съм изучавала 7 години руски език. Много обичам и уважавам руските хора.

Имам много приятелки от вашата страна, които живеят в моя град. Те са прекрасни приятелки.

Надявам се и тук да намеря такива познанства. Това ме прави щастлива.

Желая ви прекрасен ден и много хубави вълнуващи моменти.

Благодаря!

Дни рождения пользователей

Календарь Дней рождений